Prodejna Yshop.cz

Provozovatalem kamenného a internetového obchodu Yshop.cz je společnost A Spirit a.s. Kamennou prodejnu Yshop.cz naleznete ve známém motocentru Vrbovka, které se nachází v pražské Vrbově ulici poblíž Jižní spojky.

Yshop.cz prodává pouze zboží světových značek jako je Arai, Dainese, AGV, Held, Rizoma, Highway Hawk, Pirelli, Metzeler a dalších.

 

Na rozlehlé prodejně naleznete bohatou nabídku toho nejlepšího pro motorkáře i jeho stroj.

Nabídka Yshop.cz čítá bezmála 30 000 položek, které si můžete prohlédnout na námi provozovaném webu www.yshop.cz. Produkty jsou přehledně uspořádány tak, aby každý snadno našel, co potřebuje.

Náš Yshop.cz není klasický anonymní internetový obchod, na to máme své zákazníky příliš rádi. Sami jsme motorkáři, a proto Vám chceme být co nejblíže. Vybudovali jsme pro Vás síť partnerských prodejen po celé republice u osvědčených motocyklových prodejců. Partnerské prodejny jsou kamenné prodejny, kam si objednané zboží v případě Vašeho zájmu můžete nechat zaslat, vyzkoušet, prohlédnout a teprve poté se rozhodnout, zda si výrobek zakoupíte. Za zaslání na partnerskou prodejnu neúčtujeme žádné poplatky a nákup je pro vás tedy zcela nezávazný a bez rizika.

Pokud se Vám vybrané zboží z nějakého důvodu nebude líbit, nebo třeba nebude vyhovovat velikost, prostě jej v obchodě zanecháte a nemusíte odebrat!

Virtuální prohlídka prodejny Yshop.cz:


Zvětšit mapu

 


Informsys | WEBB Creative